Nazwa stanowiska:

Inżynier Infrastruktury

Poziom stanowiska:

IT

Lokalizacja:

Łódź (PLO)

Branża:

It

Numer referencyjny oferty:
inzinfrast2019
Opis oferty:
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Zorientowanie na realizację postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych
  • Współpraca w zespole przy realizacji zadań, jak również dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu
  • Udzielanie wsparcia członkom zespołów
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów oraz optymalne sposoby realizacji zadań
  • Jakościowe,  kompletne i terminowe dostarczanie produktów oraz rozwiązań
  • Okresowa praca pod presją terminów

Doświadczenie zawodowe:
  • Minimum 2 lata pracy przy budowie, utrzymaniu i rozwoju platform OpenStack
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z Kubernetes lub Openshift oraz docker
  • Minimum 3 lata pracy we wdrażaniu i utrzymaniu systemów Linux (preferowany RedHat, CentOS)
  • Minimum 2 lata pracy we wdrażaniu i utrzymaniu systemów w środowiskach wirtualnych (KVM , VMware)

Certyfikaty :
  • Preferowany Red Hat Certified Architect,  minimalnie -  RedHat Certified Engineer
  • Red Hat Certified System Administrator in Red Hat OpenStack lub Mirantis Certified OpenStack Administrator Associate Level
lub certyfikaty równoważne albo równoważna wiedza i doświadczenie

Znajomość technologii pozwalająca w pełni na samodzielną realizację zadań w następujących obszarach:
  • Orkiestracja/CaaS/PaaS: koniecznie - Kubernetes, dodatkowo – OpenShift
  • Kontenery: koniecznie - Docker, dodatkowo - rkt
  • Platformy IaaS:  koniecznie - Openstack, dodatkowo - VMware vCloud Director, oVirt lub Proxmox
  • Wirtualizacja: koniecznie KVM, dodatkowo VMware ESXi
  • Automatyzacja: koniecznie Ansible, Terraform, dodatkowo Puppet/Chef,
  • Programowanie: koniecznie - Bash/Shell, dodatkowo - Python lub C/C++ lub Java
  • Systemy monitoringu: Prometheus/Grafana, Zabbix/Nagios,
  • Klastry: Pacemaker, Haproxy, RedHat Cluster Suite
  • Usługi: Postfix, Apache, Squid, Bind
  • Konsole zdalne: Dell iDrac, IBM RSA, HP iLo

Języki obce:
  • Angielski zaawansowany (minimum poziom B2)
  • Znajomość Francuskiego lub Hiszpańskiego  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
  • Możliwość pozyskiwania doświadczenia i rozwoju zawodowego
Data publikacji:     11/02/2019