Nazwa stanowiska:

Junior Developer

Poziom stanowiska:

IT

Lokalizacja:

Katowice (PSL)

Branża:

It

Numer referencyjny oferty:
Q/JR/2019
Opis oferty:
Poszukujemy osób, które chcą się rozwijać w obszarze programowania.

Zadania:
  • Współpraca z zespołem architektów oraz analityków w poszczególnych obszarach technologicznych projektu
  • Współudział w procesach badawczych dotyczących opracowania koncepcji i projektu
  • Udział w optymalizacji kodu oprogramowania pod względem zmaksymalizowania efektywności działania podystemów oraz elementów prototypu systemu
  • Współudział w opracowaniu scenariuszy, przypadków i danych testowych

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów technicznych II stopnia
  • Znajomość: SQL
  • Umiejętność stosowania technologii webowych: HTML5, CSS3
  • Umiejętność programowania w Java oraz JavaScript
  • Wiedza z zakresu zagadnień testowania systemów informatycznych
  • Mile widziana znajomość środowiska programowania Angular 2+
  • Mile widziana znajomość bazy danych ORACLE

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole, w dużej firmie
  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
Data publikacji:     04/04/2019