Nazwa stanowiska:

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Poziom stanowiska:

HR

Lokalizacja:

Warszawa (PMZ)

Branża:

It

Numer referencyjny oferty:
REK/2019
Opis oferty:
Obowiązki na stanowisku:
  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistycznie w branży IT
  • analiza rynku pod kątem dostępności Kandydatów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • weryfikacja i selekcja aplikacji Kandydatów zgodnych z profilem
  • identyfikację Kandydatów z wykorzystaniem poszukiwań bezpośrednich (direct search) i portali społecznościowych
  • kontakt telefoniczny z Kandydatami i udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • współpraca z zespołem rekruterów oraz innymi działami firmy

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w rekrutacji w branży IT
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość rynku ICT
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, otwartość
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju w obszarze rekrutacji i HR
  • dyspozycyjność – praca w pełnym wymiarze godzin
Data publikacji:     04/04/2019