Nazwa stanowiska:

Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

Poziom stanowiska:

IT

Lokalizacja:

Łódź (PLO)

Branża:

It

Numer referencyjny oferty:
mlodadmin
Opis oferty:
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań i obowiązków:
  • Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych i baz danych
  • Obsługa zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących
  • Realizacja bieżących spraw utrzymaniowych w zakresie systemów operacyjnych i baz danych
  • Nadzór nad infrastrukturą systemów informatycznych i aplikacji
  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi procedurami obsługi zdarzeń alarmowych
  • Wsparcie przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów informatycznych
  • Współpraca z zespołami utrzymującymi systemy informatyczne w kraju i zagranicą
  • Praca będzie odbywać się w systemie zmianowym 8:00 – 20:00 oraz 20:00 – 8:00

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych (Unix, Linux, Windows Server)
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Umiejętność korzystania z pakietu biurowego MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,
  • Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora

Oferujemy:
  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
  • Możliwość pozyskiwania doświadczenia i rozwoju zawodowego
Data publikacji:     09/04/2019